W momencie w którym dokonałaś wyboru swojej wymarzonej torebki i klikniesz: Kup to, zaczynamy proces tworzenia jej dla Ciebie:


1. Wybrany przez Ciebie rodzaj skóry trafia na stół krojczy gdzie doświadczony kaletnik wykraja elementy, z których stworzy Twoją torebkę. Skóry z którymi pracujemy pochodzą z Polski oraz Włoch - masz gwarancję najlepszego gatunku.

2. Poszczególne elementy są ze sobą na początku łączone, po czym trafiają do zszycia. Na tym etapie zostaje również wykrojona i dodana podszewka torebki. Korzystamy z bardzo wytrzymałych i przyjemnych tkanin.  Wieloletnie doświadczenie pracowni kaletniczej sprawia, że proces ten przebiega sprawnie. Torebka zaczyna nabierać kształtu.

3. Dodajemy okucia metalowe takie jak : logo, łańcuszki, stopki, kółka… czyli wszystko to co jest niezbędne do wykonania torebki a zarazem nadaje jej charakteru. Elementy metalowe wykonywane są na nasze indywidualne zamówienie i są najwyższej jakości, tak abyś mogła się cieszyć nimi przez długi czas.

4. Ostatni szlif -  sprawdzamy torebkę, jej każdy element i szew. Dbamy o to, żeby każdy detal był dopracowany.

5. Zamówiona torebka jest gotowa do drogi aby Cię poznać! Zabezpieczamy ją podczas tej podróży tak, abyś w chwili jej odpakowania poczuła się naprawdę wyjątkowo - jakby przed momentem włożył ją do niej nasz kaletnik.

6. Ciesz się nią i noś przy każdej okazji. Niech sprawia Ci tyle radości co nam cały proces tworzenia jej dla Ciebie.

7. Dbamy o jakość naszych torebek, dlatego każda z nich posiada 24 miesięczną gwarancję.

     Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN